Όροι

Χρήσιμες πληροφορίες

Για την σωστή εμφάνιση της σελίδας σας προτείνουμε να χρησιμοποιήστε ανάλυση οθόνης μεγαλύτερη των 1024 pixels (οριζόντια) και για browser τον Mozilla της Firefox.

Όροι χρήσης ιστοχώρου

Αναπαραγωγή ή εκμετάλλευση του περιεχομένου του ιστοχώρου:

Απαγορεύεται, χωρίς την προηγούμενη άδεια του σχολείου, η οποιαδήποτε χρήση, εκμετάλλευση, δημοσίευση, αναδημοσίευση, αναπαραγωγή, αντιγραφή με οποιονδήποτε τρόπο, με επεξεργασία ή χωρίς, τμηματικά ή περιληπτικά του περιεχομένου του ιστοχώρου.

Κατ εξαίρεση, επιτρέπεται η εκτύπωση και αντιγραφή των ιστοσελίδων και του περιεχομένου τους, υπό την προϋπόθεση ότι αυτά δεν θα αλλοιωθούν, τροποποιηθούν ή μεταβληθούν με οποιοδήποτε τρόπο και μόνον εφόσον προορίζονται για προσωπική χρήση από τον ίδιο τον χρήστη.

Αποποίηση:

Oι πληροφορίες που παρέχονται από την ιστοσελίδα αυτή είναι πληροφοριακού και μόνο χαρακτήρα και καταβάλλεται κάθε δυνατή προσπάθεια να διατηρούνται ακριβείς και επίκαιρες.

Οι διασυνδέσεις με εξωτερικές σελίδες προσφέρονται αποκλειστικά και μόνο για διευκόλυνση των επισκεπτών και δεν θα πρέπει να εκληφθούν με οποιοδήποτε τρόπο ως υιοθέτηση, σύσταση ή έγκρισή τους.

Αποδοχή όρων:

Η επίσκεψη στον ιστοχώρο του σχολείου μας, συνιστά ανεπιφύλακτη αποδοχή των πιο πάνω όρων.