Ευχαριστήριο

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές/τριες του Δ.Σ. Τσικαλαριών ευχαριστούν ολόψυχα τον Φιλανθρωπικό Σύλλογο «Άγιος Αντώνιος»  Τσικαλαριών, καθώς και την οικογένεια Κυριακάκη, κατοίκους Τσικαλαριών και γνωστούς επιχειρηματίες της πόλης μας, οι οποίοι έκαναν δωρεά έναν προτζέκτορα για να εμπλουτίσουμε το εποπτικό υλικό του σχολείου μας, αξίας 400€. Ο προτζέκτορας τοποθετήθηκε, ώστε να χρησιμοποιηθεί από τους εκπαιδευτικούς που διδάσκουν στο τμήμα Α1 και να βοηθηθούν στο σημαντικό έργο τους.

Τέτοιες κινήσεις από την πλευρά τοπικών συλλόγων, αλλά και από μεμονωμένους συντοπίτες μας, είναι αξιέπαινες, μας συγκινούν και μας στηρίζουν ιδιαίτερα κάτω από τις δύσκολες οικονομικές συνθήκες που βιώνουμε όλοι το τελευταίο διάστημα.

Ευχόμαστε να είναι γεροί, δυνατοί, να χαίρονται τα αξιαγάπητα παιδιά τους και η προσφορά τους αυτή να αποβεί ανταποδοτική στο πολλαπλάσιο για τους ίδιους και τις οικογένειές τους.